Súkromné – individuálne hodiny jógy

 

Ak máte radi, alebo potrebujete individuálny prístup, chcete ísť v joge hlbšie a cítite potrebu, aby vás niekto na tejto ceste sprevádzal, a radi by ste sa naučili praktizovať jogu tak, aby ste ju boli schopní praktizovať samostatne? Ste na správnom mieste – súkromné hodiny jogy sú tou správnou voľbou.

Každý sme iný. A to by sa malo odrážať aj na našej jogovej praxi. Výuku prispôsobujem každému jednotlivcovi individuálne. Na to, aby ste začali, nemusíte byť ohybný, silný, ani mať žiadne skúsenosti s jógou. Samozrejme nevadí ani to, ak je vaša myseľ rozlietaná kade-tade.  Na tom všetkom predsa chceme pracovať.

Medzi učiteľom a žiakom sa tvorí dôverný, priateľský vzťah. Máme priestor na rozhovor, spoznať sa. Vďaka tomu mám možnosť zistiť, čo sa deje v živote človeka, s ktorým pracujem, aký je stav jeho tela, mysle a podľa toho s ním pracovať.

Ľudia, ktorí sa pre súkromné hodiny jogy rozhodnú, by mali mať odhodlanie a motiváciu pre seba niečo spraviť. S týmto veľmi úzko súvisí disciplína, ktorá je pre jógovú prax veľmi potrebná. Ak vám zatiaľ disciplína chýba, jóga je možnosťou a príležitosťou sa jej naučiť. A ako sa hovorí, čo sa naučíme “na podložke”, to sa pretaví aj do bežného života.

To, čo sa na hodinách naučíme je potrebné praktizovať aj doma samostatne. Iba tak môže jóga fungovať – keď jej dáme čas. Joga nerobí zázraky na počkanie a vaše oddanie sa praxi je veľmi dôležité pre váš pokrok.

Prečo rád učím jogu individuálne? Vďaka individuálnemu prístupu a bližšiemu vzťahu s každým žiakom vidím veľké zmeny, ktorými ľudia prechádzajú a to na viacerých úrovniach osobnosti.

N

Vhodné pre každého

N

Individuálny prístup

N

Plne prispôsobené vašim potrebám

N

V pohodlí vášho domova, prípadne tam, kde vám to vyhovuje

N

Nepotrebujete žiadne zariadenie, nástroje, len motiváciu a odhodlanie

Prostredníctvom súcitného a trpezlivého prístupu sa snažím jogu sprítupniť každému, bez ohľadu na vek, kondíciu či skúsenosti. Moje hodiny sa zameriavajú na vytvorenie bezpečného priestoru, kde môžete skúmať spojenie mysle a tela, budovať silu a kultivovať pocit vnútorného pokoja.

Ako prebiehajú súkromné hodiny jógy?

 • trvanie cca 90 minúť aby sme stihli všetko pokojne a bez časového stresu na oboch stranách
 • po úvodnom rozhovore príde na rad cvičenie.
 • súkromné hodiny jogy môžete mať buď sami, prípadne viacerí, maximálne však traja naraz, aby sa zachoval individuálny prístup a mohol som sa venovať každému z vás čo najviac a najlepšie.
 • súkromné (individuálne) hodiny jogy môžete mať u vás doma, prípadne v štúdiu, či inom priestore. Záleží na dohode, čo vám vyhovuje  a čo je pre vás najpohodlnejšie.
 • dohodnutú lekciu je možné zrušiť max. 12 hodín vopred, inak sa účtuje 75% z jej ceny, pri zrušení na poslednú chvíľu je účtované 100% ceny lekcie.  V prípade náhleho zhoršenia zdravotného stavu, alebo pri iných naliehavých situáciách sa storno poplatok neúčtuje.
 • min. 1x do týždňa v pevnom termíne, aby ste boli motivovaní. Zmena termínu z dôvodu náhlych zmien je, samozrejme, možná. 

Zhrňme si to…

Prečo sú súkromné hodiny jógy optimálnou cestou?

V prvom rade, jóga bola odpradávna učená individuálnym spôsobom. Predcvičované masové hodiny sú moderným výmyslom súčasnosti. Nebudete jedným v dave a naša komunikácia neskončí pri hromadnom “ahojte”. Zabudnite na neosobné cvičenia v skupine, keď máte možnosť mať všetko na mieru.

Či už  jogu chcete do svojho života zaradiť  kvôli tomu, že máte sedavé zamestnanie a bolí vás chrbát, máte iné zdravotné problémy, chcete si vyčistiť myseľ, zrelaxovať, alebo nahliadnuť do tajov jogy aj trochu hlbšie, súkromné hodiny sú tým správnym miestom, kde sa sústredíme na to, čo práve potrebujete.

Prečo teda zvoliť súkromné hodiny jogy?

 • ideálne pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých na prehĺbenie praxe
 • vhodné aj pre ľudí s rôznymi fyzickými obmedzeniami
 • precízne učenie a vysvetlenie pre vašu bezpečnú prax
 • súkromné hodiny jogy adresujú vaše špecifické potreby. Narozdiel od skupinových hodín, sa zameriame na vaše potreby, výzvy a ciele
 • Naučím vás ako si jogu prispôsobiť presne podľa toho, ako práve potrebujete a zaradiť ju do vášho života. Inak by cvičenie malo vyzerať, keď máte veľa energie a cítite sa dobre a inak keď prechádzate ťažkým, alebo stresujúcim obodbím, prípadne nemáte fyzické sily. V každej situácii by vás vaša prax jogy mala podporiť
 • Nemusíte sa stresovať kvôli parkovaniu, dopravnej zápche alebo strate času, kým sa dostanete na vašu hodinu. Prídem za vami presne tam a v čase, ako vám to vyhovuje – šetrím váš čas, ktorý môžete stráviť s vašou rodinou, priateľmi, alebo pri iných činnostiach a mnoho ďalších výhod, tkroé zažijete len vtedy, keď sa na individuálnu hodinu prihlásite.

  Jedna lekcia

1 osoba

€35

2 osoby

€40

3 osoby

 €45

 Balík 5 lekcií

1 osoba

€165

2 osoby

€190

3 osoby

 €215

       Balík 10 lekcií

1 osoba

€330

2 osoby

€380

3 osoby

 €430

Kontaktujte ma - zavolajte mi, napíšte email alebo vyplňte tento kontaktný formulár

14 + 9 =

Oblasť pôsobenia

Bratislava a blízke okolie

Brač, Chorvátsko

Phone

0904 525 728