+421 904 525 728 info@tomasharaslin.sk

Súkromné (individuálne) hodiny jogy

Máte radi, alebo potrebujete individuálny prístup? Chcete ísť v joge hlbšie a cítite potrebu, aby vás niekto na tejto ceste sprevádzal? Radi by ste sa naučili praktizovať jogu tak, aby ste ju boli schopní robiť aj samostatne? Súkromné hodiny jogy sú tou správnou voľbou.

Joga je intímnou záležitosťou, bez ohľadu na to, či ňou chcete poriešiť svoje zdravotné problémy alebo je vašim nástrojom na duchovnej ceste.

Medzi učiteľom a žiakom sa časom tvorí dôverný, priateľský vzťah. Máme priesotr na rozhovor, spoznať sa. Ja mám možnosť zistiť, čo sa deje v živote človeka, ktorého mám pred sebou, aký je stav jeho tela a podľa toho s ním pracovať. Ľudia, ktorí sa pre súkromné hodiny jogy rozhodnú, majú odhodlanie, chcenie a motiváciu pre seba niečo spraviť. Vedia si nájsť na seba čas a aj do seba investovať – a toto je veľký a dôležitý krok. Preto rád učím jogu individuálne – vidím veľké zmeny, ktorými ľudi prechádzajú a to na viacerých úrovniach osobnosti. A z tohto sa teším najviac.

Prečo sú súkromné hodiny jogy najideálnejšou cestou?

Či už  jogu chcete do svojho života zaradiť  kvôli tomu, že máte sedavé zamestnanie a bolí vás chrbát, máte iné zdravotné problémy, chcete si vyčistiť myseľ, zrelaxovať, alebo nahliadnuť do tajov jogy aj trochu hlbšie, súkromné hodiny sú tým správnym miestom, kde sa budeme sústrediť na to, čo práve potrebujete.

 • ideálne pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých na prehĺbenie praxe
 • vhodné aj pre ľudí s rôznymi fyzickými obmedzeniami
 • precízne učenie a vysvetlenie pre vašu bezpečnú prax
 • súkromné hodiny jogy adresujú vaše špecifické potreby. Narozdiel od skupinových hodín, sa zameriame na vaše špecifické potreby, výzvy a ciele
 • Naučím vás ako si jogu prispôsobiť presne podľa toho, ako práve potrebujete a zaradiť ju do vášho života. Inak by cvičenie malo vyzerať, keď máte veľa energie a cítite sa dobre a inak keď prechádzate ťažkým, alebo stresujúcim obodbím, prípadne nemáte fyzické sily
 • Nemusíte sa stresovať kvôli parkovaniu, dopravnej zápche alebo strate času, kým sa dostanete na vašu hodinu. Prídem za vami presne tam a vtedy, kedy vám to vyhovuje.

Ako prebiehajú súkromné (individuálne) hodiny jogy?

 •  musíme sa spoznať : ideálne si vymeníme základné informácie telefonicky, či emailom a nasledovať bude prvé stretnutie, kde všetko podrobne preberieme a spravíme základnú diagnostiku pohybového aparátu, aby sme pre vás cvičenie mohli správne nastaviť
 • dohodneme miesto cvičenia – buď u vás doma alebo v štúdiu, ktoré by vám vyhovovalo, možností je viacej (Bratislava a blízke okolie)
 • lekcie trvajú cca 90 minúť, aby bol čas aj na rozhovor, a stihli všetko pokojne a bez časového stresu na oboch stranách
 • súkromné hodiny jogy môžete mať buď sami, prípadne viacerí, ale maximálne traja naraz, aby sa zachoval plne individuálny prístup a mohol som sa venovať každému z vás čo najviac a najlepšie.
 • dohodnutú lekciu je možné zrušiť max. 12 hodín vopred, inak sa účtuje 75% z jej ceny (v prípade náhleho zhoršenia zdravotného stavu sa samozrejme neúčtuje nič)
 • Súkromné (individuálne) hodiny jogy môžete mať u vás doma, prípadne v štúdiu, či inom priestore. Záleží na dohode, čo vám vyhovuje  a čo je pre vás najpohodlnejšie.

V prípade záujmu buď použite kontaktný formulár na tejto stránke, alebo sa mi ozvite telefonicky na 0904 525 728.

Budem sa na vás tešiť .

 

Dohodnite si súkromné hodiny jogy

6 + 2 =

Pin It on Pinterest

Share This