+421 904 525 728 info@tomasharaslin.sk

Súkromné (individuálne) hodiny jogy

Nemáte radi, alebo nechcete chodiť na skupinové hodiny? Máte zdravotné problémy, kvôli ktorým potrebujete individuálny prístup? Alebo len chcete ísť v joge hlbšie a potrebujete aby vás niekto na tejto ceste sprevádzal? Prípadne sa chcete sa naučiť praktizovať jogu tak, aby ste ju boli schopní robiť aj samostatne? Taktiež v dnešnej dobe obmedzení, je vhodné počas období, kedy je možné osobné stretávanie sa, investovať svoj čas doučeni sa vecí (ako napríklad prax jogy), aby sme ich  vedeli robiť aj samostatne v období, keď stretávanie nie je možné a mohli sa tak ďalej rozvíjať. Pre všetky uvedené situácie súkromné hodiny jogy môžu byť tou správnou voľbou. 

Joga je veľmi intímna záležitosť, bez ohľadu na to, či ju chcete brať čisto fyzicky (lebo vás bolí napr. chrbát, alebo aj celé telo a chcete sa zbaviť bolestí, zosilnieť a byť ohybnejší), alebo je vašim nástrojom aj na duchovnej ceste. Joga je pre každého. Všetko čo potrebujete pri joge je jedna osoba – učiteľ, ktorý za vami príde, kde a kedy vám to vyhovuje, ktorý vás prevedie vašou individuálnou cestou a bude vás inšpirovať k pozitívnym a udržateľným zmenám vo vašom zdraví a bytí.

Nech je dôvod, pre ktorý chcete praktizovať jogu akýkoľvek, joga je pre vás vhodná. Na súkromných hodinách nastavíme všetko podľa toho, aký máte cieľ.

Ak chcete praktizovať ásany, budeme robiť práve to. Ak by ste chceli ísť po ceste jogy od začiatku, či časom, alebo ešte o tom ani neviete, vo všetkých jej ôsmych krokoch, budem tu rovnako pre vás a postupne nimi spoločne prejdeme.

K tomu, aby to bolo možné vás učiť, učiteľ vás musí poznať. Na prvej hodine, alebo ešte pred ňou, je potrebné spoznať sa. Musím poznať váš zdravotný stav, vaše ciele a niečo málo sa o vás dozvedieť. Toto si väčšinou povieme cez telefón, alebo ešte lepšie, na úvodnom osobnom stretnutí.

Či už teda jogu chcete do svojho života zaradiť to kvôli tomu, že máte sedavé zamestnanie a bolí vás chrbát, máte iné zdravotné problémy, chcete si vyčistiť myseľ, zrelaxovať, alebo nahliadnuť do tajov jogy aj trochu hlbšie, súkromná hodina je tým správnym miestom, kde sa budeme sústrediť na to, čo práve potrebujete.

Súkromné hodiny jogy teda adresujú vaše špecifické potreby. Nie ste vo veľkej skupine, kde musíte robiť to, čo všetci. Zameriame sa na vaše potreby, výzvy a ciele. Všetky pozície sú prispôsobované vám a možnostiam vášho tela – budete vidieť pokroky oveľa rýchlejšie a bez rizika zranenia, keďže pri praxi ľudí, ktorých učím veľmi dbám na všetky zásady bezpečnej praxe.

Na súkromnej hodine som tam 100% pre vás.

Prevediem vás každým dychom, pohybom, pozíciou, sekvenciou. Môžete sa pýtať koľko len chcete. Môžeme diskutovať, rozobrať, alebo prispôsobiť ktorúkoľvek pozíciu, s ohľadom na vaše možné obmedzenia, bolesti, aby jej prevedenie bolo príjemné, užitočné.

Som vám k dispozícii aj mimo našich spoločných hodín. Môžete mi zavolať, napísať s akýmikoľvek otázkami, myšlienkami, či čokoľvek čo vás napadlo v súvislosti s vašou jogovou praxou.

Nemusíte sa stresovať kvôli parkovaniu, dopravnej zápche alebo strate času, kým sa dostanete na vašu hodinu. Prídem za vami presne tam a vtedy, kedy vám to vyhovuje.

Naučím vás ako si jogu prispôsobiť presne podľa toho, ako práve potrebujete a zaradiť ju do vášho života. Inak by to cvičenie malo vyzerať, keď máte veľa energie a cítite sa dobre a inak keď ste vystresovaní, prípadne nemáte fyzické sily. Každý prechádzame v živote rôznymi obdobiami a jogová prax by mala byť vždy taká akú si náš momentálny psychický, fyzický a mentálny stav vyžaduje. Niekedy sa potrebujete fyzicky doslova vyblázniť a niekedy všetko čo potrebujete je len pokojne spraviť zopár pozícií a venovať sa jednoduchému dychovému cvičeniu, trénovať koncentráciu a pod.

Súkromné hodiny jogy môžete mať buď sami, prípadne viacerí, ale maximálne traja naraz, aby sa zachoval plne individuálny prístup a mohol som sa venovať každému z vás čo najviac a najlepšie.

Súkromné (individuálne) hodiny jogy môžete mať u vás doma, prípadne v štúdiu, či inom priestore. Záleží na dohode, čo vám vyhovuje  a čo je pre vás najpohodlnejšie.

V prípade záujmu buď použite kontaktný formulár na tejto stránke, alebo sa mi ozvite telefonicky na 0904 525 728.

Budem sa na vás tešiť 🙂  Tomáš

 

Dohodnite si súkromné hodiny jogy

10 + 12 =

Pin It on Pinterest

Share This